SOCIAL MEDIA

Love List

Friday, 2 May 2014

BRIGHT LIKE A LEMONENG So yesterday I met as I could say my favourite London girl Auste from Ars Bene Vivendi ! It's always so nice to have a lovely time with some girly talks and delicious food. Even though the weather was quite awful I still managed to make my look bright and springish. RAIN:ME - 0:1 haha !
Well, the most important detail in this outfit is my brand new Zara bag for sure. I realised that my black ones are not the best way to express my springish emotions. I also matched this gorgeous top that I received so long time ago from Nowistyle and actually totally forgot about it !
I hope you'll like this outfit & wish you to put more bright colours to your daily routine !

***

LTU Taigi vakar apturėjau puikų vakarą su (drįsčiau teigti) mano mėgstamiausia Londono lietuvaite Auste iš Ars Bene Vivendi ! Visuomet yra be galo smagu su kažkuo mergaitiškai paplepėti ir aptarti visas naujienas. Nors ir oras buvo ganėtinai bjaurus, nusprendžiau, kad mano derinukas turi atrodyti pavasariškai ir ryškiai, nes nežinau kaip jūs, bet aš visuomet stengiuosi blogą orą užgošti ryškiomis detalėmis. Taigi LIETUS:AŠ - 0:1 mano naudai ! Pagrindinis akcentas šiame outfit'e, tai mano naujoji Zaros rankinė, kuri pavasario metu puikiai pakeis juodą spalvą ir suteiks žaismingumo. Taip pat, priderinau šią nuostabią Nowistyle palaidinę, kurią buvau visai pamiršusi, na bet pagaliau ištraukiau į dienos šviesą. 
Tikiuosi derinukas jums patiko ir linkiu nebijoti į save kasdienybę įtraukti daugiau ryškių spalvų!


Bag & trousers ZARA / shoes TOPSHOP / coat & top NOWISTYLE

17 comments :

 1. Kokie grazus zodziai! Man taip gera visada, zinok. Tik tariames kada ir varom vel, o vakar ziurejau ziurejau i ta tavo palaidine ir galvojau, kad ziauriai grazi ir tau labai tinka, tik kazkaip matai ir nepasakiau haha :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Būtinai būtinai ! :* Nu va gerai, kad blogas yra, tai bent čia gali pasireikšt !:D

   Delete
 2. Jatus kaip dailiai. Ir palaidinė ir rankinė labai patiko :)
  http://linselfportrait.blogspot.pt/2014/05/bright-pink.html

  ReplyDelete
 3. Egle G. {HideInSugar}2 May 2014 at 22:13

  Atrodai labai zavingai:-)

  ReplyDelete
 4. Love this look! Gorgeous <3

  Would you like to follow eachother on blogger, GFC and blogovin?
  http://helderschicplace.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Hi! I am a new blogger. You have got very cool ideas and you are amazing. I love your blog Check out my blog too http://reginess.blogspot.ru/

  ReplyDelete
 6. Labai smagiai atrodai, visados zaviuosi, kaip tau puikiai tinka ryskios spalvos, o svarbiausia, kad matosi, jog jautiesi puikiai jas devedama. :* Man niekada taip nepavyktu, nemoku as ju prisijaukinti. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pavyktu tikrai! Man paciai sunku kartais tas ryskias spalvas isileist :o

   Delete
 7. Amazing blog, love this post !
  just followed you on GFC
  and waiting for the follow back x
  fashionbysultana.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Sveika, vis negaliu atsižiūrėti į šią tavo palaidinę. Gal ne paslaptis, kaip būtų galima ją įsigyti? :)

  ReplyDelete