SOCIAL MEDIA

Love List

Tuesday, 25 March 2014

LUSH MINT JULIPS REVIEW


ENG Today is not about clothes !  It is about brand called LUSH which includes natural body and cosmetic products. Honestly, I never was a huge fan of LUSH even if I know many people who adore it. Well, if you would ask me why, probably because of the smell. They have so many products which smell amazing but sometimes when I visit their store I feel so confused. Some of the products have too specific and sometimes not even nice smell. However, I can always find something cool there ! 
Today I'm showing you my new lip scrub which is just adorable ! I chose this Mint Julips smell because it was the most natural for me. I was looking for this kind of product long time ago because it's usual that my lips become dry so I can't normally put any bright lipstick on it. Well, if you have the same problem I think you should definitely try it ! Let me know what you think, maybe you have tried lip scrubs of other brands or LUSH as well !

***

LTU Šiandienos postas nebus apie stilių ir drabužius ! Nusprendžiau pristatyti jums savo naująjį pirkinį iš natūralios kosmetikos ir kūno priemonių brand'o LUSH. Niekada nebuvau didelė jų gerbėja. Jeigu paklaustumėte kodėl, tai tikriausiai dėl labai savotiškų kvapų. Taip, LUSH turi gausybę produktų, kurie kvepia tiesiog "dieviškai", tačiau turi ir tokių, kurių mano uoslė tiesiog nepripažįsta. Bet kokių atveju, manau, kiekvienas turi skirtingą skonį ir uoslę, todėl sunku būtų teigti, kurie būtent produktai yra geri,o kurie ne.
Na,o šiandien noriu šiek tiek papasakoti apie lūpų šveitiklį Mint Julips, kurį įsigyjau lankydamasi Lancasteryje. Visuomet turėjau problemą, jog lūpos išsausėja ir užsitepus ryškesnį lupdažį, po keleto minučių jis tarsi susisluoksniuoja. Tačiau šis LUSH produktas yra tikras pagalbininkas, tad jeigu turite tokią pačią problemą, tikrai labai rekomenduoju !
Labai lauksiu jūsų nuomonių, galbūt esate naudoję ir kitokio brand'o lūpų šveitiklį?12 comments :

 1. Esu pati iš Klaipėdos (kur Lush produkcijos įsigyti nėra kur), bet jau ne kartą mano kiekvienos kelionės į Vilnių vienas iš tikslų buvo būtent sugrįžti į Lush. Šitas lūpų scrubas man labai patiko! O jei apie šveitiklius, tai kaip tik neseniai upgreidinaus į full size Ocean Salt face and body scrubą. Kvapas labai paprastas, nedirginantis, o veidas po to tampa ypatingai švelnus ir atsigavęs, siūlau pabandyti :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai dekui uz rekomendacija ! Kai tik bus proga, butinai pabandysiu :))

   Delete
 2. As pati esu labai didele Lush myletoja - ir beje, lupu scrub'as irgi yra mano wish list'e :D Gaila, kad kaina nera labai draugiska pinigeinei :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na taip, kainos ten tikrai nera labai "draugiskos". Vienintelis pliusas bunant UK,kad svarais jos atrodo mazesnes nei Lietuvoje :D

   Delete
 3. As turiu toki pati sveitikli ir esu labai patenkinta! Ir naudojasi man ilgai, ir kvepia skaniai, ir puikiai nusveicia lupas :)

  ReplyDelete
 4. Man tai Lush net nezinau...Labai jau daug jie parabenu deda i, pavyzdziui, kuno losjonus :/ Bet neseniai gavau dova ju lupdazi, tai kol kas super :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. man tikrai nėra vienas mėgstamiausių brand'ų, bet manau tikrai galima atrasti gerų produktų :p

   Delete
 5. Dėkui už rekomendaciją:) Susisluoksniavusios lūpos ir man labai jautri tema, tad reiks išmėginti

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai verta išbandyti !:) bet manau ir kiti brandai tokius turi :)

   Delete
 6. Niekad anksčiau neteko bandyti Lush, bet girdėjau, kad ši firma ypač aukštinama Amerikoje. Nežinau, gal kada ir susigundysiu, nes kol kas atrodo, kad man puikiai tarnauja ir kitų firmų priemonės :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. As manau,kad daug kas perka is Lush vien del to vardo, bet nepasakyciau,jog tai yra kazkas labai ypatingo. Tiesiog labai daug darbo ideta i pateikima:)

   Delete