SOCIAL MEDIA

Love List

Friday, 24 January 2014

SWEET DONUTLTU Nežinau kaip jus, bet mane labai veikia niūrus oras. Nuo pat ryto ima žiovulys, tingisi net iš lovos pajudėti...Ko gero, čia labai gerai suveiktų šaltas dušas, bet niekaip negaliu prisiversti to padaryti !
Beje, vakar pagaliau atkeliavo mano siuntinukas iš Librastyle.com su itin žaviomis maikutėmis. Vieną iš jų rodau jums šiandien. Tiesą pasakius, labai džiaugiuosi šiomis dovanomis, kadangi eidama apsipirkti niekuomet nesižvalgau į ganėtinai paprastas maikutes, o jų juk visuomet prireikia.
Taigi, patogūs Converse sporbačiai, visur ir prie visko tinkančios Zara denim kelnės, mano mieloji "donut" maikutė, pukuotas apdaras ir aš jau pasiruošiu ne itin šaltam, bet vėjuotam Londono orui!
Ką manote?:)

***
ENG I don't know how about you guys, but when the weather is gloomy outside I feel so so sleepy. I'm even lazy to wake up..Well, I know, cold shower would really help me but I'm still not ready for that !
By the way, yesterday I received my parcel from Librastyle.com with really cute t-shirts. One of them I matched in my today's outfit. Actually, when I go shopping I never pay attention to those simple t-shirts but I'm so happy about these gifts because sometimes I really need something simple and comfy at the same time. 
So, Converse sneakers, my favourite Zara trousers, new and definitely lovely Librastyle donut t-shirt & my polar bear coat from Nowistyle !
What do you think guys?
8 comments :

 1. labai grazu Ruta, neatitraukiu akiu nuo paltuko ir kepures! :)

  ReplyDelete
 2. Nuostabiai atrodai, tas paltukas ir kepure tiesiog puikus!:*

  ReplyDelete
 3. wooow great look! Love your jacket <3

  http://www.margifashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Bene vienas graziausiu tavo deriniu :)

  ReplyDelete
 5. Sveika. Jau kurį laiką mąstau apie stojimą į lcf ir aptikau Tavo blogą, kuris, beje, puikus. :) ar įmanoma būtų susisiekti su Tavimi kaip nors ir paklausti poros klausimų apie patį universitetą ir stojimą? Labai būčiau dėkinga. :)

  ReplyDelete
 6. Ruta, nuostabios nuotraukos, padekot fotografui. Apranga taip pat puiki!
  x

  -Ponas Klišei www.mrcliche.net

  ReplyDelete