SOCIAL MEDIA

Love List

Wednesday, 4 December 2013

585


LTU  Visi aplink tik ir šneka apie ateinančias Kalėdas, lemputėmis išpuoštas gatves bei šventinę atmosferą. Nors ir Londono gatvės tiesiog mirga nuo Kalėdinių šviesų, tačiau aš neįsivaizduoju šios šventės be gausybės sniego. Ypač, kai šiame meiste retkarčiais pasijaučia tarsi ankstyvas ruduo. Kad ir kaip bebūtų tikiuosi, kad šventinės nuotaikos greitai aplankys ir mane !
Na, o šiandienos derinukas, ko gero, vienas iš mano mėgstamiausių. Nežinau kodėl, bet būtent šiuo metu juoda spalva pasidarė labai artima, tad net naujų metų outfit'ą išsirinkau juodą su sidabro detalėmis (kaip ir šitame derinuke). Labai mėgstu derinti skirtingus stilius ir neprisirišti prie kažkurio vieno, nes, manau, kad būtent tada derinukai atrodo kur kas įdomesni.
Taigi, šiandien raudona-juoda-balta.
Lauksiu jūsų nuomonių !
***
ENG Everyone is talking about a Christmas period right now, however I can't feel that Christmas spirit yet...Especially in London when the weather reminds very early autumn and not winter at all. Well, I really hope that everything will change soon !
What about my outfit, actually I think it's one of my favourites. I love matching different styles because then everything looks more charming. To be honest, I fell in love with black colour after a really long time that's why my outfit is almost all in black.
Waiting for your comments guys !
sweater,skirt & fur coat NOWISTYLE / bag H&M / shoes ALDO

6 comments :