SOCIAL MEDIA

Love List

Sunday, 10 November 2013

GREY BRICKSNiekada nemėgau sekmadienių. Ko gero, mokykla buvo pagrindinė priežastis, kadangi reikėjo anksti keltis, ruoštis kontroliniams ir nuobodžiai tūnoti klasėje, bandant įsisavint informaciją, kuri labai dažnai būdavo neįdomi. Tačiau dabar, nors ir turiu keltis anksti ryte, nejaučiu jokios įtampos, ne noro keliauti į paskaitas ar ruoštis projektams. Taip nutinka tada, kai atsirandi vietoje, kurioje turėtum būti. Nekalbu apie patį Londoną, nes vis dar nemanau, kad tai vieta, kurioje norėčiau gyventi, bet studijuoti ir gyventi aplinkoje, kurioje niekada nebūna nuobodu ar liūdna, yra tiesiog tobula.
Na, o šiandienos derinukas su NOWISTYLE švarkeliu, kuris turi ir pliusų ir minusų, tačiau vis tiek yra labai mielas ir šiltas. 
Nesušalkit & see u soon !

***

I never liked Sundays. Well, maybe it was because of the school. Now everything is different. Even if it's Sunday and tomorrow I have a class in the morning but I still feel excited about that. That's what happens when you are in the right place and studying in the University that you were dreaming about.
What about my outfit, today I was wearing NOWISTYLE jacket which has plusses and minuses but I still like it.
Have a nice week & see you soon guys !
jacket & skirt NOWISTYLE / boots ESTE / scarf PRIMARK

10 comments :

 1. Replies
  1. Reiks apsvarstyt galimybę įsidėti stiklus su dioptrijom ! :)

   Delete
 2. Selsti su Nowistyle ziuriu!:DD
  Ech, tas jausmas, kad kazkam priklausai ir esi savo vietoje. Tikiu, kad nuostabus, tikiuosi, kad man irgi pavyks ji pajausti greitu laiku, nes kol kas vis kazkas ne taip buna. :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Baik but pesimiste !!! Viskas privalo būti gerai :*

   Delete
 3. O kur noretum gyventi, kur save isivaizduoji po studiju? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kol kas svajonės veda už Atlanto, bet nenoriu nieko sakyti, nes tikrai nežinau, kaip viskas pasisuks:) tiesiog nejaučiu, jog čia būtų ta vieta, kur noriu gyventi.

   Delete
 4. krenta į akis, kad kakta užpaišyta :/ o šiaip - gražu

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kad niekas čia neužpaišyta, tiesiog spalvos paryškintos ir "sharpen" efektas padarytas :)

   Delete