SOCIAL MEDIA

Love List

Wednesday, 2 October 2013

8 TO GO PROJECT


Prieš išvykstant į Londoną turėjau galimybę prisidėti prie projekto 8 To Go fotosesijos įgyvendinimo! O projekto idėja iš tiesų labai šauni. Šio brand’o kūrėjai, rengiantys tokius Skandinavijos milžinus kaip SAS ir DNB Nord,nusprendė išspręsti problemą, kuri kankina turbūt kiekvieną jauną žmogų einantį į mokyklą. Taip, tai mokyklose privalomi “dress kodai”, kurie dažniausiai ne tik, kad nėra patogūs, bet ir jų išvaizda visai nedžiugina. Taigi, tikslas – sukurti tokius drabužius, kurie būtų ne tik patogūs ir kokybiški, bet ir stilingi.

Mano užduotis šioje fotosesijoje buvo pateikti variantus, kaip galima atrodyti stilingai ne tik po pamokų, bet ir jų metu. Tai buvo išties šauni patirtis, o ir pačiai teko ne tik pabūti stiliste, bet ir sudalyvauti fotosesijoje!

***
Before leaving Lithuania I had a photo shoot for 8 To Go school clothes company. That was a great chance to not only participate as a model but also as a stylist. I think this is a really exciting experience and I hope you'll like the results !Find 8 To Go:
Facebook : https://www.facebook.com/8togo.lt
Page: http://8togo.lt/

Photographer:
Dainius Ščiuka

20 comments :

 1. Grazu :) primine mokyklos laikus - sentimentai :)

  ReplyDelete
 2. Kaip graziai atrodei, ypac paskutineje nuotraukoje!:))

  ReplyDelete
 3. Priminė gimnazijos laikus :) manau labai dėkinga, kai švarkas būna vienspalvis - pilkas, tamsiai mėlynas, tada galima su daug kuo suderinti, na o mano atveju švarkas buvo languotas ir dar buvo privaloma nešioti juodas kelnes. Aišku, išgyvenau :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Visiškai pritariu, pati turėjau uniformą su juodu švarku, tai nebuvo didelės problemos dėvėti uniformą :)

   Delete
 4. nuotraukos labai gražios, paskutrinėj žiauriai gerai atrodai:)

  ReplyDelete
 5. oh wow these pics are awesome! loved this post!

  ReplyDelete
 6. Puiku:> labai smagu, kad dar yra tokių projektų ir dalyvauji:)
  http://sleepy-dog.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš irgi labai džiaugiuosi, tokie projektai visada patirties naujos suteikia :)

   Delete
 7. Puiki projekto idėja. :)

  http://symbafashion.blogspot.com/2012/11/im-inspired.html

  ReplyDelete
 8. Mano uniformą dėvi paskutinėje nuotraukoje :D Išties esu ja patenkinta, nes yra tikrai graži sijono medžiaga, o ir švarkas labai paprastas, bet gražus :) Nors pradžioje buvau kategoriškai nusiteikusi prieš uniformas :) Manau galima išlikti stilingai, vilkėdama uniformą, tik reikia pasirinkti kokias nors labiau išsiskiriančias detales, kaip šiuo metu kojines ir varlyte :) Labai gražiai atrodai :) Beje ir kai kurie veidai matyti, Gabrielė Sodonytė (1nuotrauka) yra mano draugo sesė :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. O tas pasaulis tikrai labai mažas.. visi visus pažįsta ! :D Dėkoju už komplimentus,o kad su uniforma galima atrodyti stilingai - visiškai pritariu !

   Delete