SOCIAL MEDIA

Love List

Thursday, 26 September 2013

CROP TOP
O kitokia aplinka iš tiesų įkvėpia ! Būdama Lietuvoje net neturėjau minties užsidėti crop top bliuskutės, o atvykusi į Londoną tiesiog neleidau sau jos neįsigyti. Labai džiaugiuosi, jog turiu galimybę studijuoti ir gyventi kartu su madą studijuojančiais žmonėmis, nes kiekvieną dieną gali įžvelgti kažką naujo, pamatyti be galo originalių įvaizdžių bei įkvėpiančių asmenybių !
Kad ir kaip bebūtų banalu, mane labai stebina oras, kuris kiek teko girdėti, Londonui nėra labai būdingas. Kiekviena diena džiugina saule, tad apie šiltus rudeninius paltus galvoti tikrai netenka!
Būtent todėl, mano derinukas labai lengvas ir visiškai neprimenantis rudens.
O ką jūs manote apie crop top palaidinių trend'ą? :)

***
You know what, London is really sooo inspiring ! Before coming here I've never thought about wearing a crop top. However, when I came here in London, I just had to buy one because it looks amazing ant matches with all the outfits ! I feel so lucky to be a part of the fashion university because people here are just amazing & original as well. 
The most crazy thing is that United Kingdom is supposed to be the rainy country but to my biggest surprise the weather is so warm and sunny every single day ! 
That's why my outfit doesn't remind the Autumn season at all.
What do you guys think about the crop top trend?20 comments :

 1. kaip visada nuostabiai atrodai

  ReplyDelete
 2. Tiesiog puikiai. :)

  http://symbafashion.blogspot.com/2012/11/im-inspired.html

  ReplyDelete
 3. Labai grazus derinukas! Originalus ir toks mielas akiai :)

  ReplyDelete
 4. Bella y perfecta con converse :D

  ReplyDelete
 5. ♫ I've got to think of warm and sunny days ... ♫
  As for the crop top, well, simply exquisite! <3 )

  ReplyDelete
 6. Labai graži tu ir labai gražiai apsirengus! ;>

  http://gabijasun.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Suuuuper ! Crop tops vienas is tu dalyku, kurie man yra visiska Anglija! Net nezinau kodel. :D Gal del to, kad cia zmones drasesni nei lietuvaiciai. :))
  Beje, kai praeitais metais atvaziavau i UK, tai oras irgi buvo tobulas ir nebudingas Lakasteriui, tai galvoju, gal cia Anglija visus atvykusius gyventi taip pasitinka?:D

  ReplyDelete
 8. i love the crop top and pencil skirt combi!

  http://hanaljoofri.blogspot.sg/

  ReplyDelete
 9. Labai gražu! Aš pati tiesiog dievinu crop top'sus su sijonais aukštu liemeniu :)) Bet pažiūrėjus tai vis vien pavydas ima... vien jau dėl to, kad pas jus taip šiiiilta, o va mes Lietuvėlei jau šalikais ir megztiniais apsimuturiave dantim kalenam.. :DD

  http://kanarele.blogspot.com/

  ReplyDelete