SOCIAL MEDIA

Love List

Saturday, 13 April 2013

NEW INManau, yra nemažai žmonių, kurie skeptiškai žiūri į Zarą, dėl jos pakankamai aukštų kainų ir ne itin geros kokybės. Tačiau asmeniškai man, tai yra viena mėgiamiausių parduotuvių pro kurią niekuomet nepraeinu. Taip, kokybe dažnai tenka nusivilti, bet labai norint,galima rasti tikrai pakankamai kokybiškai pasiūtų drabužėlių. Antra priežastis, kodėl Zara yra viena iš mano favoričių, tai dydžių atitikimas. Visuomet žinau, jog net nepasimatavusi nusipirksiu sau tinkama rūbą, nes (ypač kelnių) modeliai ir dydžiai tobulai atitinka manąjį, ko negaliu pasakyti apie daugelį kitų parduotuvių. Na,o taip pat, naujausios mados tendencijos, įvairi spalvų paletė, medžiagų struktūros, vos ne kasdien keičiamas asortimentas... Taip, ir second-hand'uose galima rasti didžiausių perliukų, pati karts nuo karto juose apsilankau, bet, manau, atsiras merginų, kurios sutiks, jog dėvėti naują drabužėlį yra kur kas maloniau :)
O kokia jūsų nuomonė apie Zara, jos pliusus bei minusus? Labai laukiu jūsų nuomonių !
***
I think there are some people who think that Zara is not the best place to buy clothes considering to the relation between price & quality. However, it's still one of my favourite shop.I think, if you really want and have the time you could find the garments with a really good quality. What I love the most about Zara is the sizes. It always matches with mine so I don't have to worry about that when I am in a hurry and have no time to try clothes on. And of course the new patterns, always different colours and a wide assortment... Yes, you can find various goodies in the second-hand shops as well, I totally agree with this, but I think some of you feel the difference between wearing an old garment and new one.
So, waiting for your opinions about Zara ! Do you like it or not?
21 comments :

 1. As tai is naujo atradau Zara. Viena geriausiu parduotuviu!
  P.S. Tobuli batukai!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Auste ! :) Bet visgi sunku,kai Zara viena geriausių parduotuvių..kartais net iš principo neinu, nes po to žinau,kad visko norėsiu :D

   Delete
 2. iš karto įspėju, kad komentaras nepiktybiškas, o man tik šiaip įdomu :) Tavo tėvai noriai investuoja į Tavo išvaizdą? nes kažkodėl nujaučiu, kad pati nedirbi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na, tas "noriai", galbūt nelabai tinkamas žodis. Nemanau, kad tėvams apskritai suteikia daug laimės,kad jų dukros vis nori naujų pirkinių ir leidžia pinigus drabužiams. Pati nedirbu, bet dažnai ir neperku iš tos pačios Zaros. Visada ieškau sale'ų, apsilankau ir second-hand'uose,o retkarčiais gaunu drabužėlių ir iš užsienio kompanijos Nowistyle,su kuria bendradarbiauju. Niekada nestoviu ir nemaldauju man kažko nupirkti,kai matau,jog tam nėra lėšų, tuo labiau, kad artėja studijos,o į tai reikės nemažai investuoti:)

   Delete
 3. myliu zara, bet kainos ir kokybes santykis nekoks :) o tavo pirkiniai man labai patinka! gal gali pasakyti, kiek kainavo batai? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na taip, bet batukais, bent kiek esu turėjusi nesu nusivylusi, nes ir neperku tokiu,kurie pasiūti tarsi iš popieriaus ir iškart matosi,kad iš jų greitai nieko neliks:)

   cia link'as :)
   http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/lt/en/zara-S2013/358009/1049181/TASSELED+MOCCASIN

   Delete
 4. Man Zara irgi patinka, bet kažkaip mažai aš joje apsipirkinėju pastaruoju metu. Jei kas patinka, tai atrodo, kad nevertas sumokėti tiek pinigu. Dėl kokybės - tikrai galima rasti ir gerai pasiūtų drabužių, bet yra tekę ir nusivilti. Dar vienas minusas tokių didelių parduotuvių tinklų, kad nežinai, kada gatvėje gali sutikti žmogų su tuo pačiu paltuku ar sijonu, maikute ar pan. :D O kai sutinki, tai tik smagiai nusišypsojęs prasilenki. Tai vat tas jausmas, kad ne tu viena tokia išskirtinė, o ir dar kažkas, manęs ir nedžiugina :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš iš tikro anksčiau irgi dėl to nenorėdavau pirkti, bet kažkaip pastebėjau,kad kiekvienas savaip tuos drabužėlius priderina ir ant kiekvieno žmogaus vis kitaip atrodo. Man vienintelis dalykas,kuris labai krenta į akis - rankinės. Jų iš Zaros vengiu pirkti :D labai ačiū už nuomonę, Egle !:)

   Delete
 5. Labai mėgstu Zarą!:} Akis visada džiugina gražus asortimentas, bet kokybė tikrai ne visada gera, o ir kainos didelės. Pati daug pinigų skirti drabužiams negaliu, todėl visada atidžiai renkuosi ką pirkti Zaroj ar kitoj mėgiamoj parduotuvėj, o ko ieškoti kuistuke ir nepatingėt papimpint:}}

  Na, o tavieji batukai labai dailūs!:}

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš pati iš Zaros tik tuos "basic" drabužėlius perku:) O paturbint second-hand'uose rastus "lobius" yra labai labai super idėja ! Pati nemažai esu pagražinus:) dėkui !

   Delete
 6. o Tu tikrai iškirtinė blogerė :) ir gražuolė, ir dar galva ant pečių. labai šauniai atsakei į mano klausimą :)

  ReplyDelete
 7. Zara žino, ko reikia jaunam žmogui. Žino, kaip pačią prasčiausios kokybės (atleisk) "drapaną" pateikti tarytum aukščiausios prabos gaminį. Visam pasauly pastaruoju metu Zara tarytum kažkoks stebuklas, kurio "kaina puikiai dera su kokybe". Baisiausia tai, kad gerai paieškojus internetiniuose saituose, ZARA drabužių ir aksesuarų analogų atrasti galima daugiau nei garsiųjų mados firmų.
  Mano asmenine nuomone ZARA tapo prestižo reikalu. O tai jau yra juokinga.
  Kita vertus, iki prestižo kažkokiu būdu reikėjo prieiti. O iki jo galima prieiti tik vienu būdu - didele paklausa ir palankiomis prekybos sąlygomis, ką Zaros vadybininkai ir padarė.
  Drabužėliai iš tiesų paprasti, tačiau kažkuo labai traukiantys. Kad ir kaip nenorom, nejučia kiekvieną kartą turėdama galimybę, užsuku į šią parduotuvę pasigrožėti naujais drabužiais ir pasiputoti dėl pernelyg užkeltų ir visiškai lietuviškiems atlyginimams neatitinkančiomis kainomis (kalbu apie pradines kainas, be jokių nuolaidų ir pan.)
  Žinant, kad už tą pačią (o gal net mažesnę) kainą drabužį galima pasisiūti individualiai pas Lietuvos dizainerius (ne, apie Statkevičius ir Piekautaites nekalbu, kalbu apie talentingus jaunus Lietuvos dizainerius, dar tik startuojančius savo karjeroje), ZAROS "kokybės ir kainos" balansas visiškai praranda savo prasmę. Juo labiau,kad Lietuvos Zaroje esantys drabužiai tiesiog juokingai nekokybiški : nusipirkus kelnes už pilną kainą (Buvo nauja kolekcija), po pirmų kelių valandų nešiojimo išsitampė jos keliais dydžiais. Žinoma, pinigų nesusigrąžinau, mat kelnės pardavėjoms pasirodė "nešiotos ir ištampytos" (įdomu, kodėl:D). Tačiau pasimokiau daugiau pinigų į balą nemesti ir pilnos kainos nelaikyti rodikliu, rodančiu daikto kokybę.
  Ir nepaisant visų nepasitenkinimų, kuriuos jaučiu Zarai, vis viena laikau ja favorite ir sėkmingiausia drabužių parduotuve Lietuvos jaunimo tarpe. O kitoms parduotuvėms tereikia mokytis vadybinių triukų, kaip pigiai ir nekokybiškai pagamintus drabužius parduoti už absoliučiai neadekvačius pinigus.
  PS. O pati jau keletą mėnesių seilę varvinu į vieną populiarą ZARA CITY OFFICE BAG rankinę, tačiau juodojo jos modelio Lietuvoje rasti negalima, visi šluote iššluoti, teliko tik ruda jos versija. Buvau atradusi galimybę siųstis iš užsienio per tarpininkus, tačiau šiandien sužinojau liūdną naujieną, kad ir užsienio rezervai išseko :D Karma :D
  O tu, mieloji Rūta, visuomet atrodai labai gražiai. Baltas pavydukas ir dideli linkėjimai artėjančios valstybinių brandos egzaminų sesijos proga:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū tau, Kotryna, labai,kad išreiškei savo nuomonę,nes visada yra be galo malonu skaityti tokius komentarus ! :):)
   Na taip, man irgi yra tekę išgyventi visokių "nelaimingų atsitikimų" su nuirusiomis siūlėmis, kabančiais siūlais, iširusiu pamušalu, bet kažkaip pradėjau atkreipti dėmesį į pasiūvimą ir kažkaip viskas papraščiau pasidarė. Aišku, savaime sumažėja ir asortimentas, nes atkrenta daug gražių,bet blogai pasiūtų gaminių, bet still galima rasti tai, ko nori:)
   Ačiū ačiū už sveikinimus tokia svarbia, bet labai nelaukiama proga ! :D

   Delete
  2. Kotryna, nežinau kaip tau gauti zara office bag'ą yra misija neįmanoma, kiek žinau, esi vilnietė, o gedimino prospekto zaroje kiek tik užeinu, tai matau juodas kabančias bent kelias.dar ir šiandien buvo :)

   Delete
 8. WoW.....<3 I fell in love with your blog!! it's amazing and full of inspiration!!!
  every post is just awesome!! :)
  following you now and it would be a pleasue for me if you have look on my blog and if you like it maybe follow back!!
  kisses
  Daria

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much, Daria !:) I really glad that you love my blog:)) I'll visit yours too:) Thanks again !

   Delete
 9. Adorable new items! Gorgeous slipper!
  kisses)

  ReplyDelete