SOCIAL MEDIA

Love List

Tuesday, 7 August 2012

DOTS&INTENSITY

        ....This sunny/rainy and sunny again day, I want to show you a look with lots of colours and interesting details. Despite the fact that this summer is going to the end, I really really don't want to submit to this fact so I decided to wear something really colourful and funny ! I have matched my bright pink ZARA jacket which you could see in my earlier post, my bright yellow dress/skirt, pantyhose with a lot of dots, my floral band and lovely bright blue shoes !

So take a look and I hope you will like it !10 comments :

 1. Drąsu! Aš anksčiau taip mėgdavau labai rengtis. Tipo viską,kas gražiausia, tuo pačiu ne bet ką, o ir sau puikiai atrodai. Bet esu tiek kritikos visokios sulaukus,kad net ne kitų spaudimu, bet pati pakeičiau tą savo ir tai dar ne iki galo atrastą stilių. Bet šiaip bent jau drąsos ir spalvų atžvilgiu - 100 balų! Bučkis, tu kaip visada originali ir įkvepianti.!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sutinku.Ypač pas mus Lietuvoje, kai tik apsirengi kažką ryškesnio ir išskirtinesnio, sulauki itin keistų žvilgsnių ir nuomonių. Bet kažkaip kuo toliau,tuo labiau pradedu jų nepaisyt,tačiau retkarčiais pati šiek tiek prisibijau, nors ant kitų žmonių itin žavingai tie visi iššaukiantys dalykėliai atrodo:) Na, bet reikia retkarčiais duot kur paganyt akis tiems niurzgoms Lietuviams !
   Ačiūūū labai ! Smagu girdėti! *

   Delete
 2. I love the outfit, super pretty!

  ReplyDelete
 3. amazing tights~ ) love your accessories a lot~! )


  Olga
  http://www.myblondegal.com/

  ReplyDelete
 4. such an amazing outfit, love the tights! :)
  xoxo

  ReplyDelete
 5. Kaaip gražiai atrodai!! Šaunu, kad renkiesi ryškias spalvas :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Smagu girdeti! O kai ryskios spalvos,net ir nuotaika pagereja!:)

   Delete